| Klemkracht | 1000 KN |
|---|---|
| Type | Verticale Injectie het Vormen Machine |
| Capaciteit | 120 Ton |
| Schroefdiameter | 35 Mm |
| Gewicht | 5 ton |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Toepassing | halfgeleider industrie |
| Productsoort | Vormingsapparatuur |
| Cyclusduur | Korte |
| Automatisering | Volledig Geautomatiseerd |
| Max. Vormhoogte | 400 mm |
|---|---|
| Koelsysteem | Water |
| Injecti op eenheid | Alleenstaande |
| gewicht | 5 ton |
| Verwarmingsvermogen | 12 kW |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Energieverbruik | Laag |
| Onderhoud | Rustig aan. |
| Het vormen methode | Injectie het Vormen |
| Precisie | Hoog |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 1000 ton |
| Klemkracht | 5000 KN |
| Controlesysteem | PLC's |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Capaciteit | 1000 ton |
|---|---|
| Klemkracht | 1000 KN |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Uitwerpkracht | 50KN |
| Ejector slag | 300 mm |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Automatiseringsrang | Automatisch |
| Capaciteit | hangt van model af |
| Klemkracht | hangt van model af |
| Controlesysteem | PLC's |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 1000 ton |
| Klemkracht | 1000 ton |
| Controlesysteem | PLC's |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Automatisering | Volledig automatisch |
| Capaciteit | 1000 ton |
| Klemkracht | 1000 KN |
| Controlesysteem | PLC's |
| Toepassing | Vorm het maken |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Verenigbaarheid | Algemeen |
| Corrosiebestendigheid | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid | Hoog |