| Tolerantie | ±0,01 mm |
|---|---|
| Schimmelbasis | LKM, DME, HASCO, enz. |
| Schimmelleven | 100.000 schoten |
| Vormtyp | Stempelvorming |
| Levertyd | 4-6 weken |
| Toepassing | Vervaardiging van halfgeleiders |
|---|---|
| Capaciteit | 1000 ton |
| Controlesysteem | PLC's |
| Frequentie | 50 Hz |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 1000 ton |
| Klemkracht | 1000 ton |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Injectie snelheid | 1000 mm/s |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ton |
| Klemkracht | 1000 KN |
| Controlesysteem | PLC's |
| Het verwarmen streken | 4 |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ton |
| Klemkracht | 1000 KN |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Verwarmingsvermogen | 10 kW |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ton |
| Klemkracht | 1000 KN |
| Controlesysteem | PLC's |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ton |
| Klemkracht | 1000 KN |
| Controlesysteem | PLC's |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Capaciteit | 2000 ton |
|---|---|
| Klemkracht | kN van 2000 |
| Controlesysteem | PLC's |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Injectie snelheid | 300 mm/s |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Automatisering | Volledig automatisch |
| Capaciteit | Hoog |
| Controlesysteem | PLC's |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Precisiteit | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Vervaardiging van halfgeleiders |
| Automatiseringsniveau | Volledig Geautomatiseerd |
| Capaciteit | Hoog |
| Klemkracht | Hoog |