| Precisiteit | Hoog |
|---|---|
| Toepassing | Productie van IC-loodframe |
| Hoogte | Alleenstaande |
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Afmeting | Op maat |
| Capaciteit | 1000 ton |
|---|---|
| Klemkracht | 1000 ton |
| Uitwerpkracht | 200 ton |
| Injectiedruk | 2000 bar |
| Injectieeenheid | Alleenstaande |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 1000 ton |
| Klemkracht | 5000 KN |
| Controlesysteem | PLC's |
| Koelzones | 4 |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Automatisering | Volledig automatisch |
| Capaciteit | Hoog |
| Klemkracht | Hoog |
| Controlesysteem | PLC's |
| Toepassing | halfgeleider industrie |
|---|---|
| Capaciteit | 1000 ton |
| Klemkracht | 1000 ton |
| Controlesysteem | PLC's |
| Injectiedruk | 2000 bar |
| Toepassing | Vervaardiging van halfgeleiders |
|---|---|
| Capaciteit | 1000 ton |
| Klemkracht | 1000 KN |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Injectie snelheid | 100 Mm/s |
| Toepassing | Vervaardiging van halfgeleiders |
|---|---|
| Capaciteit | 500 tot 1000 ton |
| Klemkracht | Hydraulische |
| Controlesysteem | PLC's |
| Koelsysteem | Water/olie |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Koelsysteem | Water |
| Frequentie | 50 Hz |
| Het verwarmen streken | 6 |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Verpakking Details | houten verpakkingen |
|---|---|
| Levertijd | 40 dagen |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | TJIN |
| Certificering | ISO9001 |
| Hardheid | HRK 50-60 |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Schimmelontwerp | 3D/2D |
| Toepassing | IC-loodframe-stempelen |
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |