| Precisiteit | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Toepassing | metaal het vormen zich |
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende machines |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Toepassing | Metalen slijpen en vormen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Geschikt voor verschillende machines |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kenmerken | Scherp snijrand, glad oppervlak |
| Hardheid | HRC 58-62 |
| Toepassing | metaal het vormen zich |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende machines |
| Aanpassing | Aanpasbaar volgens de eisen van de klant |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Snelheid van vorming | 3000 stks/uur |
| Max. maat van het bord | 400 mm x 300 mm |
| Max. Dikte van het plank | 2 mm |
| Capaciteit | 200 ton |
|---|---|
| Klemkracht | kN van 2000 |
| Uitwerpkracht | 50KN |
| Ejector slag | 150 mm |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Afmetingen | Ongeveer 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm. |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 220V, 50/60hz |
| Vormgrootte | Max. 110 mm x 110 mm |
| Grootte van het trimmen | Max. 110 mm x 110 mm |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
| Precisiteit | Nauwkeurig snijden en vormen |
|---|---|
| Afmaken. | gepolijst |
| Materiaal | Hoogsnel staal |
| Efficiëntie | Hoge productie-efficiëntie |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Verpakking Details | houten verpakkingen |
|---|---|
| Levertijd | 40 dagen |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | TJIN |
| Certificering | ISO9001 |
| Model | TFM-1100 |
|---|---|
| Energieverbruik | Ongeveer 1,5 kW. |
| Luchtverbruik | Ongeveer 100 l/min. |
| Afmetingen | Ongeveer 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm. |
| Veiligheidskenmerken | Noodstopknop, veiligheidslichtgordijn |
| Model | TFM-1100 |
|---|---|
| Snelheid van vorming | Ongeveer 0,8 seconden per stuk. |
| gewicht | Ong. 500kg |
| Operatiemodus | Handboek/auto |
| Afmetingen | Ongeveer 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm. |