| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Snelheid van vorming | 3000 stks/uur |
| Max. maat van het bord | 400 mm x 300 mm |
| Max. Dikte van het plank | 2 mm |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Afmetingen | 2000x1500x2500 mm |
| Verwarmingsvermogen | 10 kW |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Precisiteit | ±0,01 mm |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Afmetingen | L 1000 mm x W 500 mm x H 800 mm |
| Vormingsmethode | Mechanische apparatuur |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Communicatie-interface | USB |
|---|---|
| Afmetingen | 800 mm*600 mm*1200 mm |
| Afbeelding | LCD touch screen |
| Kracht | 220V/50HZ |
| Precieze sortering | 990,9% |
| Schroefdiameter | 35 Mm |
|---|---|
| Type | Verticale Injectie het Vormen Machine |
| Injectieeenheid | Alleenstaande |
| Capaciteit | 100 ton |
| Koelsysteem | Water |
| Luchtverbruik | 100 l/min |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Controlesysteem | PLC + Touch screen |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Genauigheid ontwikkelen | ±0,02 mm |
| Luchtverbruik | 120L/min |
|---|---|
| Luchtdruk | 00,5-0,8 MPa |
| Snelheid van vorming | 300-600 stuks per uur |
| Het vormen van dikte | 0.2-1.2 mm |
| Vormbreedte | 1-10 mm |
| Naam | Snij- en vormmachine |
|---|---|
| Vormingsmethode | pneumatische pers |
| Bedieningsinterface | Touchscreen |
| Stroomvoorziening | AC 220V, 50/60Hz |
| Metode voor het snoeien | Roterende Snijder |
| Capaciteit | 1000 chips per minuut |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Afmetingen | 1200 mm x 800 mm x 1500 mm |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Model | CSM-100 |
| Luchtdruk | 0.5Mpa |
|---|---|
| Luchtverbruik | Ongeveer 100 l/min. |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
| Afmetingen | Ongeveer 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm. |
| Het in orde maken snelheid | Ongeveer 0,5 seconde per stuk. |