| Communicatie-interface | USB |
|---|---|
| Afmetingen | 800 mm*600 mm*1200 mm |
| Afbeelding | LCD touch screen |
| Kracht | 220V/50HZ |
| Precieze sortering | 990,9% |
| Toepassing | Injectie het Vormen |
|---|---|
| Hoogte | Enig of Multi |
| Koelsysteem | Water of olie |
| Aflevering | door overzees of de lucht |
| Ontwerpsoftware | UG, Pro/E, AutoCAD |
| Verenigbaarheid | Algemeen |
|---|---|
| Compatibiliteit met verschillende materialen | - Ja, dat klopt. |
| Kosten efficiëntie | Betaalbaar |
| Aanpassingsopties | Uitgebreid |
| Ontwerp | Slank |
| Toepassing | Metaal het Stempelen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Verschillende machines |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Functie | Snijden en vormen |
| Luchtdruk | 0.5Mpa |
|---|---|
| Luchtverbruik | Ongeveer 100 l/min. |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
| Afmetingen | Ongeveer 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm. |
| Het in orde maken snelheid | Ongeveer 0,5 seconde per stuk. |
| Toepassing | Vervaardiging |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende machines |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Onderhoud | Slechte onderhoudsvereisten |
| Luchtverbruik | 120L/min |
|---|---|
| Luchtdruk | 00,5-0,8 MPa |
| Snelheid van vorming | 300-600 stuks per uur |
| Het vormen van dikte | 0.2-1.2 mm |
| Vormbreedte | 1-10 mm |
| Luchtverbruik | 100 l/min |
|---|---|
| Luchtdruk | 0.5-0.7Mpa |
| Controlesysteem | PLC's |
| Afmetingen | 1200 mm x 1200 mm x 1500 mm |
| Snelheid van vorming | 3000-4000 stuks/uur |
| Toepassing | Automobiele industrie |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende persmachines |
| Ontwerp | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Lange levensduur |
| Kenmerken | Hoge slijtvastheid |
| Toepassing | Metalen slijpen en vormen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende metalen materialen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid, duurzaamheid, aanpassing |
| Functie | Snijden en vormen |