| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Koelsysteem | Waterkoeling |
| Afmetingen | 2000x1500x2500 mm |
| Verwarmingsvermogen | 10 kW |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Capaciteit | 200 ton |
|---|---|
| Klemkracht | kN van 2000 |
| Uitwerpkracht | 50KN |
| Ejector slag | 150 mm |
| Injectiedruk | MPa 200 |
| Toepassing | Automobiele industrie |
|---|---|
| Verenigbaarheid | geschikt voor verschillende soorten metaalplaten |
| Kosten | Betaalbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Verpakking Details | houten verpakkingen |
|---|---|
| Levertijd | 40 dagen |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | TJIN |
| Certificering | ISO9001 |
| Toepassing | Metalen slijpen en vormen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende metalen materialen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kenmerken | Hoge nauwkeurigheid, duurzaamheid, aanpassing |
| Functie | Snijden en vormen |
| Precisiteit | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Toepassing | metaal het vormen zich |
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende machines |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Toepassing | Metaal het Stempelen |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Verschillende machines |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Functie | Snijden en vormen |
| Toepassing | metaal het vormen zich |
|---|---|
| Verpakkingen | Geen |
| Verenigbaarheid | Algemeen |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Onderhoud | Laag |
| Toepassing | metaal het vormen zich |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende machines |
| Aanpassing | Aanpasbaar volgens de eisen van de klant |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Efficiëntie | Hoge efficiëntie |
| Toepassing | Stempelen van IC-leadframes |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Geschikt voor verschillende IC-leadframe-groottes |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Aflevering | door overzees of de lucht |
| Afmeting | Op maat |